ІТ-центр



Клацніть на фото для перегляду об'ємного фото  

ПРОЕКТ
«СУЧАСНОМУ УЧНЕВІ – СУЧАСНЕ ТЕХНОЛОГІЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ»

МЕТА ПРОЕКТУ. Забезпечити  допрофесійну підготовку майбутніх кадрів інформаційного напрямку для містоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК» шляхом підвищення рівня практичних навичок учнів шкіл міста Комсомольська, які успішно оволоділи теоретичним курсом інформатики, сформувати в них елементи професіоналізму та майстерності на базі АСУ підприємства. 


ОПИС ПРОЕКТУ 

1. Допрофесійна підготовка. Учні 7-11 класів освітніх закладів міста Комсомольська познайомляться з роботою АСУ Полтавського ГЗК. На практиці будуть застосовувати набуті знання в школі та оволодівати новими вміннями та навичками, проведуть тематичні дослідження, проаналізують програми для полегшення праці на комп’ютері, для отримання максимальної продуктивності. Під час роботи в даному проекту учні складуть діаграми, презентації, публікації. Навчаться ремонтувати комп’ютерну техніку, працювати з спеціалізованим програмним забезпеченням та створювати програми самостійно. Одним із результатів спільної праці учнів та ветеранів Полтавського ГЗК буде створення web-сайту, в якому буде висвітлена історія ПГЗК, дані про першопрохідців, ветеранів праці та ін. Учні можуть використовувати даний сайт для пошуку однодумців з метою поділитися своїми здобутками та перейняти досвід інших. У процесі роботи в проекті учні повинні поглибити свої знання та навички роботи на комп‘ютері, опанувати на початковому рівні майбутні професії ПГЗК. 

2. Створення ІТ-Центру. Базовою школою для реалізації проекту є Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки та права. В ході проекту суттєво підвищиться якість інформаційного середовища школи для покращення можливостей учнів усіх закладів міста в навчальній, творчій, експериментальній, науковій, пошуковій діяльності шляхом створення шкільного ІТ-Центру. Шкільний ІТ-Центр – осередок інформаційного середовища для всіх учнів – учасників проекту. На базі ІТ-Центру будуть проходити семінари, конференції, тренінги для учнів та вчителів – учасників проекту. Тут вони будуть знайомитися з останніми новинками у галузі цифрових технологій. 

3. Основи робототехніки. Складовою частиною проекту має стати уведення курсу за вибором «Основи робототехніки», метою якого є вивчення важливих галузей науки, технології та конструювання, навчання основам об’єктно-орієнтованого та графічного програмування. У курсі застосована унікальна методика – навчання програмування на прикладах розроблених для конкретного виконавця, сконструйованого самими ж учнями. 


ЕТАПИ ПРОЕКТУ
1. Створення ініціативної групи (методичного центру), яка буде реалізовувати проект. До складу групи увійдуть вчителі інформатики навчальних закладів м.Комсомольська та інженерно-технічні працівники ПГЗК. 
Відповідальний: Роман О.А.

2. Підготовка спільних заходів навчальних закладів м.Комсомольська та цеху АСУ по допрофесійній підготовці учнів шкіл міста. 
Відповідальні: ініціативна група.

3. Розробка графіку відвідувань цеху АСУ учнями шкіл міста.
Відповідальні: ініціативна група.

4. Розробка методичних рекомендацій по виконанню практичних робіт на базі цеху АСУ підприємства.
Відповідальні: міське методичне об’єднання вчителів інформатики.

5. Створення ІТ-Центру на базі Комсомольської ЗОШ №1 з поглибленим вивченням економіки та права.
Відповідальні:  Роман О.А.

6. Запровадження експериментального курсу «Основи робототехніки».
Відповідальний: Роман О.А.

7. Організація виконання заходів по допрофесійній підготовці учнів шкіл міста.
Відповідальні: ініціативна група.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
В результаті виконання цього проекту очікуються наступні результати:
1. Учні отримають навички програмування, проектування моделей роботів та їх збирання, побудови та програмної реалізації алгоритмів, навичок роботи в середовищі операційної системи та графічної мови програмування.
2. Учні здобудуть можливості практичного застосування знань з інформатики безпосередньо на виробничому об’єкті, що підвищить рівень їх допрофесійної підготовки.
3. Полтавський ГЗК отримає у перспективі висококваліфікованих працівників, які зорієнтовані на роботу на даному підприємстві та мають відповідну професійну підготовку.
4. Школи міста отримають можливість розширити та доповнити навчальний процес практичними заняттями на Полтавському ГЗК, що суттєво підвищить якість знань учнів з інформатики.
5. Уведення курсу за вибором «Основи робототехніки» дасть унікальні можливості навчання програмуванню, суттєво підвищить інтерес учнів до процесу програмування та відповідно зорієнтує їх у виборі професії. 
6. Практичним результатом проекту стане створення сайту в якому буде висвітлена історія ПГЗК, дані про першопрохідців, ветеранів праці та ін. 
Понеділок, 29.04.2024, 08:31
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 118
Друзі сайту
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright NTyagay © 2024